Чавунна піч Kratki Koza K7 (5 кВт) подача повітря ASDP

Чавунна піч Kratki Koza K7 (5 кВт) подача повітря ASDP

Чавунна піч Kratki Koza K7 (5 кВт) подача повітря ASDP від компанії Магазин опалення та Сантехніки - «Печі Маркет» - фото 1
28 036,80 ₴
В наявності

Доставка

Детальніше про доставку

Оплата

Характеристики

Код товару
KOZA/K7/ASDP
Виробник
KRATKI
Країна виробництва
Польща
Тип
опалювально-варильні
Облицювальний матеріал
метал
Розташування
окреме
Випромінювання тепла
чотиристороннє
Тип топки
закрита
Матеріал топки
чавун
Підключення до димоходу
верхнє
Види твердого палива
пелети
Водяний контур
ні
Зольник
так
Камера подвійного згоряння
так
Камінний набір
ні
Спалювання палива на колосниковій решітці
так
Система чистого горіння
так
Діаметр димоходу
130 мм
Вага
75 кг
Ширина
536 см
Висота
557 см
Колір
чорний
Стан
новий
Глубина
413 мм
Гарантийный срок
60 мес
Вид топлива
твердое
Площадь обогрева
50 кв.м
Номинальная мощность
5000 кВт
Парогенератор
нет
Виды твердого топлива
Дрова, Брикеты
Коэффициент полезного действия
71 %
Назначение печи
отопительная
Расположение печи
отдельно стоящая
Теплоемкость печи
с большой теплоемкостью
Наличие стекла в дверце
да
Инструкция по эксплуатации
Да
Толщина материала топки
8 мм

Опис

Чавунна піч Kratki Koza K7 подача повітря ASDP.

Чавунна піч завжди була економічним та практичним обігрівачем будинку. Не дивно, що й сьогодні багато людей обирають цей прилад для опалення своїх будинків.

Пропонуємо вам купити піч Kratki Koza K7, яка цікава своєю продуктивністю, якістю складання та невеликою вартістю. Виготовлена у Польщі, ця пічка відповідає всім європейським стандартам та проходить обов'язкову перевірку перед продажем.

Це ідеальна система опалення для невеликого заміського будинку або дачі, виконана в класичному стилі. Піч Kratki Koza K7 має ряд безперечних переваг:

    зібрана з якісного чавуну, має потовщені стінки;
    приєднання до димоходу можливе зверху та ззаду;
    оснащується системою очищення скла, висувним ящиком для золи, дефлектором підвищення потужності;
    регулювання повітря, що надходить для горіння;

Dolot ASDP заснований на біметелічній пластині, термостат, що саморегулюється, забезпечує автоматичне управління подачі повітря в печку і таким чином регулюється температура горіння в печі.

Завдяки використанню системи Dolot ASDP можна зменшити кількість палива на 30% порівняно з піччю, не оснащеною автоматичною системою керування процесом горіння.

На додаток до економії палива підвищується комфортність використання печі, немає потреби в регулюванні подачі повітря, термостат робитиме це за Вас.

Для безпечного використання печі передбачена ручка, що знімається, а вогонь закриває міцне жаростійке скло. Ви можете милуватися полум'ям та бути впевненими у своїй безпеці.

Ергономічний дизайн, легке очищення та догляд, тривалий термін експлуатації – ці особливості притаманні печі Kratki Koza K7. Вона є чудовим прикладом ідеального співвідношення ціни та якості. Купуючи таку грубку, ви можете бути впевненими у її ефективності та практичності. Вона не тільки подарує вам тепло справжнього вогню, а й стане незвичайною, стильною окрасою вашого будинку.

Завдяки цікавому дизайну, ця модель не потребує додаткового облицювання та легко впишеться у будь-який інтер'єр. Купити піч Kratki Koza K7.

Особливості моделі:

Регулювання повітря, що надходить для горіння.
Мінімальна товщина чавунних стін 8 мм.
Термостійке керамічне скло завтовшки 4 мм.
Система "чисте скло".
Вбудований чавунний дефлектор для підвищення потужності.

Розсувні колосникові грати для зручності очищення.
Зольник.
Холодна ручка.
Підключення до димоходу є верхнім або заднім.

Характерики:

Країна виробник - Польща
Потужність - 5 кВт
Система очищення скла є
Варильна поверхня - немає
Вага - 75 кг
Габаритні розміри (ШхВхГ) 536×601×413 мм
Гарантійний термін  - 5 років
Діаметр димоходу  - 130 мм
Духова шафа - немає
ККД  - 71%
Опалювана площа  - 30 - 80 м ²
Об'єм, що опалюється  - 80 — 215 м³
Підключення димоходу верхнє
Тип товару - опалювальна піч-камін
Тип палива - дрова, паливні брикети
Виробник - Kratki
Інформація  - Dolot ASDP